21 березня 2014

Міграційна служба Буковини додатково працюватиме два ближчих понеділка

pasport2   Прес-служба Управління ДМС України в Чернівецькій області інформує про те, що у зв’язку з підвищенням кількості звернень громадян з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та на виконання доручення голови ДМС України Сергія Радутного, підрозділи міграційної служби Буковини, які надають дані адміністративні послуги, працюватимуть 24 та 31 березня.

Увіковічнено Героїв

03 1   

З метою увіковічення пам’яті борців за відстоювання прав і свобод громадян України на Майдані та учасників мирних акцій протесту в м. Києві, рішенням 41-ої сесії міської ради VI скликання від 12 березня 2014 року центральної площі міста Вижниця присвоєно назву площа Героїв Майдану.

Пенсійний фонд інформує громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя про порядок отримання державної соціальної допомоги

dopomoga2   

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, громадяни, які приїхали з АР Крим та м. Севастополь повинні звернутися до управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі за адресою: вул. Українська, 100а, м. Вижниця.

Розпорядження від 18.03.2014р. №47

Про затвердження плану заходів на 2014 рік щодо економії державних коштів та недопущення втрат бюджету

Завантажити

 

 

Жителів Вижницького району закликали надати допомогу Збройним силам України

armiya   Сьогодні, 21 березня, військовий комісар Сергій Колісніченко провів нараду з головами місцевих рад та підприємцями району.

Чернівецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році

Для участі у конкурсному відборі необхідно впродовж двох тижнів з дня розміщення на сайті цього оголошення, подати Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (каб.422) документи відповідно до вимог п.11 постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 №656.