17 квітня 2014

Про призначення М.Андрюка головою Вижницької районної державної адміністрації

pidpus2 

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України: Призначити АНДРЮКА Михайла Івановича головою Вижницької районної державної адміністрації Чернівецької області. Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

 

17 квітня 2014 року

 

Звернення голови Чернівецької обласної державної адміністрації Романа Ванзуряка до суб’єктів підприємницької діяльності краю

 pidpus  

Шановні буковинські підприємці! Дорогі краяни!

Наш край завжди був краєм ініціативних, підприємливих, працелюбних людей. Не випадково крайову столицю - наші славні Чернівці, часто називали «містом митців і купців».

Стан тваринництва у Вижницькому районі у січні–березні 2014 року

tvarunnuctvo   

Впродовж січня–березня п.р. сільськогосподарськими підприємствами Вижницького району (без врахування малих) вироблено 14 т м’яса в живій вазі та 39 т молока. У порівнянні з січнем–березнем 2013р. обсяг виробництва м’яса зменшився в 1,9 раза, молока – на 32,9%. У структурі реалізації худоби на забій переважала частка яловичини – 77,8% від загальної ваги.

На Вижниччині з робочим візитом побував голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк (ФОТО)

P4179705   Сьогодні, 17 квітня, голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк перебуваючи з робочим візитом на Вижниччині відвідав Національно-природний парк «Вижницький».

Завершується кампанія "Декларування - 2014"

declarazia   

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, 30 квітня 2014 року, завершується термін подання податкових декларацій про майновий стан і доходи, одержані за 2013 рік.