06 травня 2014

На Вижниччині відбувся районний фестиваль «Буковинська театральна весна»

teatr24   

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, впродовж квітня 2014 року на Вижниччині проходив районний фестиваль «Буковинська театральна весна-2014».

У черзі на квартиру станом на 1 січня 2014 року

bydivnuctvo   

На 1 січняп.р. в області на обліку для одержання житла і поліпшення житлових умов перебувало 19,2 тис. сімей та одинаків. Протягом 2013р. житлові умови поліпшили 95 сімей, що в 2,1 раза більше, ніж у 2012р.

Для умовно засуджених проведено лекторій на тему профілактики туберкульозу

lektorii   Як інформує районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації, його спеціалістами спільно з працівниками Кримінально-виконавчої інспекції проведено профілактичний лекторії з умовно-засудженими особами. Тема даної зустрічі: «Профілактика туберкульозу».

Керівники району зустрілися з головами первинних осередків організації ветеранів

veterani2   

Сьогодні, 6 травня, в залі засідань районної ради напередодні відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні керівники районної влади Михайло Андрюк та Олександр Гриндей зустрілися з головами первинних осередків організації ветеранів на чолі з керівником районної Ради ветеранів Іваном Бойком.

 

На нараді при голові райдержадміністрації проаналізовано рейтингові показники Вижницького району за результатами соціально-економічного розвитку

06052014 

 Сьогодні, 6 травня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Мова йшла про рейтингові показники Вижницького району за результатами оцінки діяльності районних державних адміністрації, виконавчих комітетів Чернівецької та Новодністровської міських рад за січень-березень 2014 року.