08 травня 2014

Відбувся творчий звіт Берегометської школи мистецтв

zvit   

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, у приміщенні Берегометського селищного будинку культури відбувся творчий звіт Берегометської школи мистецтв.

Пенсійний фонд нагадує платникам єдиного внеску про порядок подання звітності

pensiinui pidpruemsi   

Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі нагадує, що починаючи з 1 січня 2013 року у звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску, роботодавці відображають дані щодо новостворених робочих місць, а саме:

Вижничани вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни (ФОТО)

 

DSC00212 

 

Сьогодні, 8 травня, відбулося покладання квітів до пам’ятника визволителям у Великій Вітчизняній війні. Участь у заході взяли: голова райдержадміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, Вижницький міський голова Олексій Чепіль, голова районної ради ветеранів Іван Бойко, працівники установ, організацій міста, громадськість.

 

Керівники району відвідали ветеранів війни у Вижницькій центральній районній лікарні (ФОТО)

DSC00189   

Напередодні Дня Перемоги, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк та голова районної ради Олександр Гриндей відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Вижницькій центральній районній лікарні.

Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова у зв’язку з відзначенням 8 та 9 травня Днів пам'яті і примирення

prapor 24   

Шановні співвітчизники!

 

Організація Об’єднаних Націй проголосила 8 та 9 травня Днями пам’яті і примирення, коли у світі вшановуються всі жертви Другої світової війни.