14 травня 2014

На Вижниччині пройшов письменницький тур «Від Дністра до Черемошу»

tyr   Як інформує відділ культури райдержадміністрації, сьогодні, 14 травня, на території Вижницького району пройшов письменницький тур «Від Дністра до Черемошу» приурочений до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

На Вижниччині працюють спостерігачі ОБСЄ

OSCE 

 З метою вивчення суспільно-політичної ситуації, посилення умов миру, стабільності та безпеки у районі працює Спеціальна Моніторингова місія ОБСЄ. Сьогодні відбулася зустріч спостерігачів Віолети Ковачевич (Югославія), Володимира Кропівіна (Росія) з головою районної державної адміністрації Михайлом Андрюком та головою районної ради Олександром Гриндеєм.

 

 

Вижничан закликали записуватися до батальйону територіальної оборони

armiya   

Цього ж дня, радник голови обласної державної адміністрації Олег Миколенко звернувся до голів місцевих рад щодо проведення у населених пунктах інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з приводу проходження служби в батальйоні територіальної оборони.

 

 

Обговорено питання ремонту доріг Вижницького району

 dorogu 12  

Сьогодні, 14 травня, при голові районної державної адміністрації Михайлі Андрюку відбулася робоча нарада щодо ремонту транспортних шляхів на території Вижницького району за участю радника голови обласної державної адміністрації Олега Миколенко, голови районної ради Олександра Гриндея,