15 травня 2014

Розпорядження від 12.05.2014р. №75

Про відзначення Дня Європи у Вижницькому районі у 2014 році

Завантажити

 

Курсанти школи «Кадрового резерву» відвідали навчальні заклади району (ФОТО)

DSC 5545   

За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сьогодні, 15 травня, група курсантів школи «Кадрового резерву» відвідала навчальні заклади Вижницького району зокрема, Черешенську ЗОШ І-ІІІст., Іспаську загальноосвітню школу та Мигівський навчально-виховний комплекс, де вони ознайомилися з їх навчально-матеріальною базою, шкільною документацією та обмінялися думками за круглим столом з теми: «Сучасний керівник. Який він?».

 

День вишиванки відзначили на Вижниччині (ФОТО)

 P5156982  

На Вижниччині День вишиванки, який проводиться у краї вже ввосьме не пройшов поза увагою. Сьогодні, 15 травня, працівники установ, організацій, служб району, закладів освіти Вижниччини підтримали традиції і одягнули на роботу вишиванки. До акції долучилися також державні службовці райдержадміністрації та районної ради.

 

 

Відбулося засідання районної комісії щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

komisia   Сьогодні, 15 травня, при керівнику апарату райдержадміністрації Руслані Клим відбулося засідання районної спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі підбила попередні підсумки кампанії «Декларування-2014»

declarazia   

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі кампанія декларування доходів за 2013 рік, що тривала до 1 травня поточного року, тільки-но завершилася і перші підрахунки її проведення вже зроблено. Т