16 травня 2014

Про організацію та проведення президентських виборів 25 травня 2014 року йшлося на семінарі з головами, заступниками та секретарями дільничних комісій

vuboru2505   

Сьогодні, 16 травня, у залі засідань районної ради відбувся семінар з головами, заступника та секретарями дільничних комісій. В рамках заходу, члени окружної виборчої комісії поінформували присутніх про основні аспекти, на які варто звернути увагу під час проведення позачергових президентських виборів 25 травня 2014 року та роздали відповідні посібники, матеріали, продемонстрували відеофільм.

 

 

З медичними працівниками району обговорено питання ранньої діагностики онкологічних захворювань

likarnya   Сьогодні, 16 травня, у Вижницькій центральній районній лікарні відбувся «День фельдшера», на якому були присутні середні медичні працівники мережі лікувально-профілактичних закладів Вижницького району.

Державний Прапор України замайорить по всій території держави

prapor 24   

Віце-премєр – міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман видав доручення щодо розміщення Державного Прапора України на будівлях підприємств усіх форм власності по всій території України.