20 травня 2014

Український поет, Герой України Дмитро Павличко побував на Вижниччині (ФОТО)

Pavlu4ko   Як інформує відділ культури райдержадміністрації, 17 травня, у Вижницькій районній бібліотеці відбулася зустріч українського поета, Героя України, громадського та політичного діяча Дмитра Павличка з вижничанами.

Заробітна плата штатних працівників Вижницького району за I квартал 2014 року

 budjet  Розмір нарахованої середньомісячної заробітної плати в середньому на одного штатного працівника Чернівецької області за січень–березень п.р. становив 2358 грн.

День відкритих дверей відбувся у Вижницькій школі мистецтв

 kyltyra  В рамках святкування 200-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Вижницькій школі мистецтв відбувся день відкритих дверей, про це інформує відділ культури райдержадміністрації.

Пенсійний фонд інформує про стан наповнення бюджету

biydget   

Як інформує управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі,   надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду за січень-квітень 2014 року від платників району зменшилися в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 909,3 тис.грн.

 

Підрозділи міграційної служби краю надаватимуть паспортні послуги навіть у день виборів

pasport2   Як інформує управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області, 25 травня 2014 року працюватимуть всі її територіальні підрозділи включно з відділом паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб.

Берегометчани створять громадську організацію селища

zboru gromadian 

Вчора, 19 травня, відбулися збори громади селища Берегомет, участь в яких взяв голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк. На зборах обговорювалося питання створення громадської організації смт. Берегомет. На зборах були присутні також голова Берегометської селищної ради Сергій Боднарюк, депутати районної ради.