27 травня 2014

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Рибак проведе виїзний прийом громадян на Вижниччині

pruyom 30   

У четвер, 29 травня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Рибак Іван Петрович проведе виїзний прийом громадян у м. Вижниця. Початок об 11-й годині. Адреса: вул. Українська, 88 а, приміщення Вижницької райдержадміністрації, ІІІ поверх, каб. голови райдержадміністрації.

 

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини заслухано питання щодо стану утримання та виховання дитини у прийомній сім’ї

tabir 2 

 Сьогодні, 27 травня, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 5 питань. Основними з них встановлення піклування над дитиною-сиротою та призначення піклувальника над нею, розгляд звернень щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

 

Юні спортсмени спортивного клубу «Богатир» представили Вижниччину на Міжнародному турнірі з боротьби дзюдо (ФОТО)

dzyudo2   Як інформує відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, в місті Київ відбувся Міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь понад 400 учасників.

Не вистачає страхового стажу для набуття права на пенсію згідно з законодавством України? Вихід є

pfu2   

За повідомленням управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі, для визначення права на пенсію може бути врахований страховий стаж, набутий легально на території Іспанії, Португалії, Чехії, Словаччини, Польщі - держав, з якими Україною укладено договір про співробітництво в галузі пенсійного забезпечення, за умови підтвердження цього стажу компетентними органами зазначених країн.