29 травня 2014

Про стан пожежної безпеки об’єктів оздоровлення і культури та безпеку використання газу в побуті йшлося на черговому засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення

bezpeka 

 Сьогодні, 29 травня, при керівнику апарату райдержадміністрації Руслані Клим відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. В рамках засідання розглянуто питання щодо стану пожежної безпеки об’єктів відпочинку та оздоровлення а також об’єктів культури розташованих на території району.

 

Підсумки роботи підприємств сфери послуг Вижницького району за січень–квітень 2014 року

statustuka 03   

За січень–квітень 2014 року підприємствами сфери послуг Вижницького району було реалізовано послуг (у ринкових цінах) на 4165,3 тис.грн., що в порівнянних цінах на 6,7% менше, ніж за січень–квітень 2013р. У загальному обсязі реалізованих послуг у цілому по області частка підприємств району займала 0,8%.

Іван Рибак провів особистий прийом громадян на Вижниччині

P5290414   

Сьогодні, 29 травня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак провів виїзний прийом громадян у Вижницькому районі.

Очільники району привітали прикордонників з професійним святом (ФОТО)

P1180997 

Голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк спільно з головою районної ради Олександром Гриндеєм привітали особовий склад відділу прикордонної служби «Фальків» з професійним святом.