30 травня 2014

У школах Вижниччини пролунав останній дзвоник

IMG 0668 

Сьогодні у всіх загальноосвітніх закладах Вижниччини відбулися урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвоника. Цей день не пройшов поза увагою керівників краю та району. Зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Рибак та голова райдержадміністрації Михайло Андрюк привітали із завершенням навчального року школярів, батьків, педагогів навчально-виховного комплексу «Берегометська гімназія».

 

У райдержадміністрації діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

pravo   З метою надання безоплатної первинної правової допомоги при Вижницькій райдержадміністрації діє громадська приймальня, інформує юридичний сектор апарату райдержадміністрації. Впродовж року за правовою допомогою звернулося 24 громадян.

Розпорядження від 29.05.2014р. №85

Про внесення змін до складу Опікунської ради при Вижницькій районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням райдержадміністрації №119 від 04.06.2013р.

 

 

 

Стан атмосферного повітря у Вижницькому районі в 2013 році

 povitria  

Впродовж 2013р. в атмосферу Вижницького району викинуто2044 т шкідливих речовин від стаціонарних та пересувних джерел забруднення, що становить 5,2% від загального обсягу по області. Викиди забруднюючих речовин зменшились у порівнянні з 2012р. на 4,8%. Крім того, в повітря викинуто 29,1 тис.т діоксиду вуглецю, який має парниковий ефект.