05 листопада 2014

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі попереджає про відповідальність для фізичної особи-підприємця — платника єдиного податку за несвоєчасну сплату авансового внеску єдиного податку

DPI emblema

 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадують, що відповідно доп.295.1 ст.295 Податкового кодексу платники єдиного податку першої ідругої груп сплачують єдиний податок шляхом перерахування авансового внеску непізніше 20числа (включно) поточного місяця. 

Заходи пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання

pojeji2014

 

Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області в зв’язку з початком опалювального сезону та активним використанням електроприладів закликає дотримуватись правил безпечного користування електромережею.  

При переході зі спрощеної на загальну систему оподаткування слід розрахувати «аванси»

 DPI23

 

 Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, фізичні особи-підприємці, які протягом звітного року перейшли зі спрощеної на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому відбувся перехід на загальну систему оподаткування.

Відбулось засідання районної комісії з розгляду клопотань щодо відзначення державними нагородами та іншими відзнаками

zvit  Сьогодні, 5 листопада, за участю заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулось засідання районної комісії з розгляду клопотань щодо відзначення державними нагородами та іншими відзнаками.

Затверджено нову форму податкової накладної

dpi

 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області звертає увагу платників на те, що на сайті Верховної Ради Україниоприлюднено наказ Мінфінувід 22.09.2014  р. № 957, яким затверджено  нову форму податкової накладної та  Порядок заповнення податкової накладної.

 

Вижницький район посів ІІ місце в області за рейтинговими показниками соціально-економічного розвитку

budjet 

Під час спільної колегії районної державної адміністрації та районної ради розглянуто питання соціально-економічного розвитку району за 9 місяців. Відповідно до оцінки діяльності районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Чернівецької і Новодністровської міських рад за січень – вересень 2014 року Вижницький район посів ІІ рейтингове місце в області.