07 листопада 2014

Розпорядження від 04.11.2014 р. №282

Про утворення конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

Завантажити

 

В рамках відзначення дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбувся концерт Буковинського ансамблю пісні і танцю (ФОТО)

DSCN2761  Вчора, 6 листопада, в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості з нагоди відзначення дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. 

Проведено обстеження умов проживання сімей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації

09-01 

6 листопада головним спеціалістом служби у справах дітей Вижницької райдержадміністрації Валентиною Усовою спільно з виконуючим обов’язки завідуючого сектором з питань молоді та спорту райдержадміністрації Володимиром Богатчуком та начальником сектору кримінальної міліції у справах дітей Вижницького РВ УМВС Богданом Дудкою було проведено обстеження умов проживання сімей,  

 

Жителі Вижницького району перерахували понад 607 тисяч гривень військового збору

dopomoga2 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, з початку запровадження військового збору (3 серпня 2014 року), платниками Вижниччини сплачено 607,5 тисяч гривень цього платежу. Зокрема, протягом жовтня спрямовано до бюджету 202,1 тисяч гривень.

 

За 10 місяців платники податків Вижниччини сплатили до бюджету 47,1 мільйонів гривень

ekonomika 

За 10 місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів платники податків Вижницького району сплатили 47,1 млн. грнподатків, зборів (обов’язкових платежів), що на 1,5 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2013 року, про це повідомив начальник ДПІ у Вижницькому районі Андрій Угрин.

 

Звернення в.о заступника голови обласної державної адміністрації, директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олени Вериги до громадян України, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО

veruga  Шановні громадяни України, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції! 

Питання соціального захисту вимушених переселенців є пріоритетним в роботі органів виконавчої влади області. Спільно з Регіональним штабом, Волонтерським рухом Буковини вживаються всі можливі заходи щодо вирішення нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб.