10 листопада 2014

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі надає роз’яснення щодо правильності заповнення реквізитів платіжних документів

dpi 

Як повідомляє Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів затверджено Наказом Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 за №609.

 

Вижницький РС УДСНС звертається до батьків з проханням провести роз’яснювальну роботу з дітьми щодо дотримання правил пожежної безпеки

 tebns

 

 Як повідомляють у Вижницькому РС УДСНС, з початку року на території Чернівецької області виникло 466 пожеж, які в основному спричинені людською необережністю. Пожежі завдають не тільки значних матеріальних збитків краянам, але й інколи призводять до людських жертв.

«Банилівська толока» відзначила своє 35-річчя

DSCN2751

 

Вчора, 9 листопада, з нагоди відзначення дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та з нагоди 35-річчя заснування народного аматорського колективу «Банилівська толока» в народному домі села Банилів відбувся благодійний концерт.