11 листопада 2014

«Пульс податкової» - сервіс зворотного зв’язку Державної фіскальної служби України з платниками податків

DPI liniya 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, «Пульс податкової» – це інтерактивний сервіс Державної фіскальної служби України, за допомогою якого приймаються звернення від платників податків з податкових та митних питань за телефоном: (044) 284-00-07.

 

На Вижниччині відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

 krygluu stil

Вчора, 10 листопада, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у Вижницькому районі заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів.

 

На щотижневій апаратній нараді йшлося про першочергові заходи щодо економії державних коштів та недопущення втрат бюджету

komisia 

Сьогодні, 11 листопада, на апаратній нараді голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк наголосив на необхідності покращення роботи щодо забезпечення в повному обсязі видатків на оплату праці та енергоносії, що споживають бюджетними установами, забезпечення виконання місцевих бюджетів та здійснення заходів щодо стабільної соціальної ситуації в районі.

 

Інформація щодо чинності та застосування антикорупційного законодавства

 pavlo petrenko  

У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України 14 жовтня 2014 року Закону України «Про запобігання корупції» та з метою уникнення помилок з боку правоохоронних органів та інших суб’єктів правовідносин Міністерство юстиції інформує про особливості введення в дію його положень.

 

Завдяки вчасному реагуванню центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вдалось ліквідувати загрозу життю та здоров’ю дітей

blagodiinist

 

Як інформує районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, вчора було здійснено терміновий виїзд в сімю жительки села Слобода-Банилів. Так, за повідомленням сімейного лікаря існувала загроза життю та здоровю дітей.

 

Розпорядження від 06.11.2014 р. №283

Про перерозподіл бюджетних асигнувань районного бюджету на 2014 рік

Завантажити