12 листопада 2014

Клавдія Назаренко провела нараду з керівниками шкіл мистецтв Вижниччини

komisia  Сьогодні, 12 листопада, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулася нарада з директорами мистецьких шкіл району.  

На Вижниччині вперше відбулось свято юних читців поетичних творів для дошкільнят (ФОТО)

DSCN2810 

Сьогодні в районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулось свято юних читців поетичних творів для дітей дошкільних закладів освіти та навчально-виховних комплексів району, 

 

Надходження податку на доходи фізичних осіб перетнули 20-мільйонну позначку

detinizacia 

Впродовж січня - жовтня 2014 року місцеві бюджети Вижниччини отримали 20,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що складає майже 64 відсотка від загальної суми доходів місцевих бюджетів, – про це зазначив начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Угрин.

 

Державна податкова інспекція закликає суб’єктів господарювання вчасно повідомляти про втрату документів

podatkova 

 

      Головне управління ДФС у Чернівецькій області наголошує у разі втрати, пошкодження або дострокового знищення первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів,

На Вижниччині сплачено 62,0 мільйони гривень єдиного соціального внеску

 DPI23

 

      Як повідомляє Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, протягом січня-жовтня 2014 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в інспекції, сплатили 62,0 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна отримати у Центрі обслуговування платників ДПІ у Вижницькому районі

akcuz 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі повідомляє суб’єктів господарювання про те, що заяву та відповідні документи для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна подати та, відповідно, отримати саму ліцензію у Центрі обслуговування платників.

 

У Вижницькій районній бібліотеці відбулося свято української мови «У ріднім слові цілий світ»

s.g

 

Як інформує відділ культури Вижницької районної державної адміністрації, з нагоди відзначення дня української мови та писемності у Вижницькій районній бібліотеці для дітей відбулося свято української мови «У ріднім слові цілий світ».