13 листопада 2014

Клавдія Назаренко з робочим візитом відвідала Кибацьку ЗОШ І-ІІ ступенів

DSCN2818 

Сьогодні з робочим візитом Кибацьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів відвідала заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Михайлом Андричем та головою районного комітету профспілки працівників освіти Ярославом Борсуком.

 

Засновник літературної премії імені Дмитра Загула Богдан Мельничук став почесним жителем села Мілієве (ФОТО)

DSCN2854  Сьогодні вже 24 раз поспіль в селі Мілієве відбулось вручення літературної премії імені Дмитра Загула. На урочистості завітав її засновник вчений-філолог, поет, публіцист, перекладач, професор Чернівецького Національного університету Богдан Мельничук. 

Цьогоріч літературну премію імені Дмитра Загула отримав поет, прозаїк та публіцист Георгій Шевченко (ФОТО)

DSCN2897  Сьогодні, 13 листопада, в Міліївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулось вручення літературної премії імені Дмитра Загула. На захід завітали заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич,  

Під час зустрічі Михайла Андрюка з підприємцями району обговорено проблеми лісопереробної галузі

 lis  

Сьогодні, 13 листопада, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк з робочим візитом побував у селищі Берегомет, де зустрівся з підприємцями району, які займаються переробкою деревини.

Відтепер мокра печатка на довідках не обов'язкова

DPI23

 

З 1 листопада набув чинності Закон України  № 1206-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу».

Із 01.11.2014 скасовується обов’язкова наявність печатки у суб’єктів приватного права.  

Уряд прийняв рішення про перенесення робочих днів у 2015 році

pensiinui grafik 

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України, Уряд прийняв рішення про перенесення робочих днів у 2015 році. Відповідне розпорядження ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 12 листопада.

 

Після припинення підприємницької діяльності слід подати підсумкову декларацію

declarazia 

Як інформують в Державній податковій інспекції у Вижницькому районі, фізичні особи, щодо яких починаючи з 08.07.2014 року до Єдиного державного реєстру внесено запис про припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, подають податкові декларації у строки,