17 листопада 2014

Аграріїв Вижниччини привітали з професійним святом

vitannya2014 

Сьогодні, 17 листопада, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк та голова районної ради Олександр Гриндей привітали аграріїв району з нагоди Дня працівників сільського господарства.

 

У районі проводять соціальну роботу з умовно засудженими

 SAM 0566

 За повідомленням районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді районної державної адміністрації, сьогодні, 17 листопада, працівники центру провели зустріч з умовно засудженими, які перебувають на обліку у Вижницькому районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції відділу державної пенітенціарної служби України у Чернівецькій області. 

 

Під час нічного рейду неповнолітніх у громадських місцях не виявлено

 reid-05.10

 Як інформує служба у справах дітей районної державної адміністрації, цими вихідними спеціалісти служби спільно з працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Вижницького районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ у Чернівецькій області здійснили нічний рейд щодо виявлення неповнолітніх, які без супроводу дорослих у нічних час перебувають у громадських місцях.

 

Привітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка з нагоди Міжнародного дня студентів

misto01.06.2014  Цей день обєднує всі покоління студентів: як теперішніх, так і колишніх. Студенство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства. Це ще раз підтвердили події на головному Майдані нашої держави минулого року і нинішнього.