18 листопада 2014

Під час круглого столу вирішували проблеми деревообробної галузі

narada lis2  Як повідомлялося раніше, минулого тижня приватні підприємці району, які займаються переробкою деревини висловили стурбованість щодо вивозу необробленої деревини у круглому вигляді та неналежне забезпечення підприємців району лісосировиною.  

На Вижниччину повернулися вояки, які брали участь в АТО (ФОТО)

 DSC 2831  

Сьогодні, 18 листопада, вночі у селі Мілієве Вижницького району зустрічали вояків із зони АТО. У зоні бойових дій вояки перебували три місяці. 

ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

ATO 

 

Останні осінні дні листопада – дні пам’яті, дні скорботи за тими, хто став жертвами страшних років голодоморів на Україні. У ці дні у навчальних закладах району, бібліотеках, мистецьких школах відбуваються тематичні виставки, презентації, відкриті уроки, демонстрація художніх творів, записів свідчень очевидців.

 

Під час он-лайн конференції з Міністерством освіти і науки України йшлося про проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури в 2014-2015 навчальних роках

internet-centre  Сьогодні, 18 листопада, відбулася он-лайн конференція з питань проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури в 2014-2015 навчальних роках.  

Через районну програму «Турбота» надано матеріальну допомогу сім’ям військових, котрі перебувають в зоні АТО та вимушеним переселенцям

help 

Сьогодні, 18 листопада, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв пов’язаних з наданням матеріальної допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

 

На черговому засіданні комісії з надання всіх видів державних соціальних допомог, статусу учасника війни та субсидій розглянуто 214 заяв

zvirka 

Сьогодні, 18 листопада, відбулось засідання комісії з надання всіх видів державних соціальних допомог, статусу учасника війни, субсидій.

На черговому засіданні розглянуто 214 заяв, які повністю задоволено.

 

В рамках туру «Гордімося, друзі, що ми – українці» у Вижниці відбувся концерт на підтримку українського війська

patr pisnja

 

Вчора, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся концерт дуету «Скриня» та керівника студії «Водограй» Святослава Края в рамках туру «Гордімося, друзі, що ми – українці». 

 

Пенсійний фонд закликає громадян реалізувати своє право на соціальний захист

pensiinui 

Як інформує управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі держава забезпечує реалізацію конституційного права на соціальний захист, у тому числі на пенсійне забезпечення шляхом добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування,