21 листопада 2014

На Вижниччині вшанували пам'ять жертв голодоморів (ФОТО)

DSCN2980   

Сьогодні, 21 листопада, на залізничному вокзалі міста Вижниця відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко, голови районної ради Олександра Гриндея, Вижницького міського голови Олексія Чепіля, керівників громадських організацій, політичних партій, працівників установ міста, студентів, учнів та небайдужих вижничан.

 

Вижничани відзначили День Гідності та Свободи

prapor 24  З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття,  

Обговорено питання організації харчування дітей у навчальних закладах

seminar2014  Як інформує відділ освіти районної державної адміністрації, 20 листопада, у Мигівському навчально-виховному комплексі відбувся практичний семінар з приватними підприємцями, що проводять харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району.  

Студенти взяли активну участь в обговоренні теми «Насилля, як цьому запобігти»

DSC08268  З метою подолання проблеми насильства в нашому середовищі та формування правової свідомості підростаючого покоління, по всій Україні проводиться акція «16 днів проти насильства».  

ЛЕЙБА ПАВЛО РАДОВИЧ, 1995 р.н.

 

pavloleiba3 -  

 

СОЛДАТ 24-Ї МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ

ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ

«ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ

(2015, ПОСМЕРТНО)

 

 

 

Відбулася чергова нарада із працівниками відділу освіти та керівниками навчальних закладів району

DSCN2963 

Сьогодні, 21 листопада, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка, заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, начальника відділу освіти райдежадміністрації Михайла Андрича, начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Кириляк відбулася нарада із працівниками відділу освіти та керівниками навчальних закладів району.

 

ДУТЧАК ЮРІЙ ІВАНОВИЧ, 1984 р.н.

 dutchak ispas

 

ВОЛОНТЕР, КЕРІВНИК ГОРОДЕНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО ОСЕРЕДКУ «ПРАВОГО СЕКТОРА»

КРИСОВАТИЙ ІГОР ІВАНОВИЧ, 1992 р.н.

T97BArZklFc-1 

МОЛОДШИЙ СЕРЖАНТ 80-Ї ОКРЕМОЇ АЕРОМОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ

ВИСОКОМОБІЛЬНИХ ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬК

ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ

«ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ

(2014, ПОСМЕРТНО)

 

Всім Героям Небесної Сотні буде присвоєне звання Героя України — Президент

Nebesna sotnya 

Всі Герої Небесної Сотні будуть удостоєні звання Героя України. Про це заявив Петро Порошенко біля пам’ятного хреста на місці розстрілу учасників Революції Гідності 20 лютого.

 

В районній державній адміністрації відбулося засідання земельної комісії

zemlya  Сьогодні, 21 листопада, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка відбулося чергове засідання постійної комісії з питань реалізації районною державною адміністрацією повноважень у галузі земельних відносин.