25 листопада 2014

У Банилові за кошти обласного дорожнього фонду та районного бюджету відремонтовано дороги

dorogu 12 

 

Вчора, 24 листопада, перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак з робочим візитом побував у Вижницькому районі. Зокрема, відвідав село Банилів, де наразі завершено ремонтні роботи на дорогах комунального значення.  

На Вижниччині обговорили питання щодо залучення інвестицій в екологічну програму «ECOVERDE»

 blagoystrii

 Сьогодні, 25 листопада, у залі засідань районної ради відбулася координаційна рада з питань місцевого самоврядування «Про залучення інвестицій в екологічну програму «ECOVERDE» на території Чернівецької області», за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка, заступника голови районної ради Миколи Гайдука та керівників місцевих громад. 

 

Відбулася семінар-нарада з головами та бухгалтерами місцевих рад

DSCN3024

 

Сьогодні, 25 листопада, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка, за участю заступника голови районної ради Миколи Гайдука, відбулася семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ, організацій, служб району,  

Розпорядження від 20.11.2014 р. №302

Про внесення змін до Регламенту Вижницької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 04.04.2013 р. №78

Завантажити

 

Розпорядження від 20.11.2014 р. №301

Про перерозподіл асигнувань районного бюджету на 2014 рік

Завантажити

 

Розпорядження від 20.11.2014 р.№299

Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 03.06.2013 року №115 "Про затвердження персонального складу районної евакуаційної комісії"

Завантажити

 

На відкритому засіданні молоді стожари поділились своєю творчістю на тему «Герої сьогоднішнього дня»

DSCN3047 

Сьогодні у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулося відкрите засідання творчого об’єднання «Молоді Стожари», керівником якого є Ольга Грібович, співкерівником – заступник голови учнівського самоврядування Тетяна Девда. На засідання завітали заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко, поети Василь Овадюк та Віктор Максимчук, а також юні творчі особистості та поціновувачі мистецтва слова.

 

Розпорядження від 20.11.2014 р. №300

Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 24.09.2013 року №211 "Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Завантажити

 

Знай наших! На Вижниччині тренер з рукопашного бою здобув звання «заслужений», а його учень виконав норматив майстра спорту

borci

 

За повідомленням сектору молоді та спорту районної державної адміністрації, 20-23 листопада в місті Одеса відбувся Кубок України з рукопашного бою, на якому нашому землякові уродженцю села Іспас Івану Штефюку вручено посвідчення заслуженого тренера України з рукопашного бою. 

Збірна Вижниччини виборола срібний кубок на міжнародному турнірі на честь Першого космонавта України Леоніда Каденюка

 IMAG1550 За словами завідувача сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Віталія Карлійчука, 21-23 листопада в місті Хотин відбувся міжнародний турнір на честь Першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка.