грудня 2014

31 грудня 2014

Розпорядження від 30.12.2014 р. №365

Про тимчасовий розпис районного бюджету на січень-березень 2015 року

Завантжити

 

Розпорядження від 25.12.2014 р. №364

Про затвердження списку осіб зарахованих до кадрового резерву

Завантажити

 

Розпорядження від 25.12.2014 р. №359

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників та перевезення пасажирівавтомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району від 16 грудня 2014 року

Завантажити

 

З поважним ювілеєм привітали ветерана праці Ірину Андрицуляк

Andryculjak  Цими днями свій 80-річний ювілей зустріла жителька села Виженка, ветеран медичної галузі, член Національної спілки майстрів народного мистецтва Ірина Андрицуляк. 

Прикордонників привітали з новорічними та різдвяними святами

new year 

Днями представники районної влади, органів місцевого самоврядування привітали особовий склад відділу прикордонної служби «Фальків» з новорічно-різдвяними святами. Для прикордонників та їхніх сімей виступили працівники Долішньошепітського будинку культури. Такі заходи вже стали традиційними та проводяться щороку. 

 

30 грудня 2014

Оплата населенням Вижницького району житлово-комунальних послуг за листопад 2014 року

sybsudii   

За січень–листопад п.р. населенням області було сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 378,9 млн.грн. З них населенням Вижницького району фактично сплачено 14,3 млн.грн., що становило 84,9% до суми нарахувань.

Кращим спортивним селом району у сільських спортивних іграх визнано село Мілієве (ФОТО)

 DSCN3988 Вчора, 29 грудня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулось урочисте зібрання «Творча молодь району – кращим спортсменам Вижниччини».  

29 грудня 2014

Заради збереження міжконфесійного миру

DSCN3929  Днями у залі засідань районної ради відбувся «круглий стіл» з питань вирішення міжконфесійних протиріч за участю представників УПЦ та УПЦ КП, голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка, його заступника Клавдії Назаренко, голови районної ради Олександра Гриндея, 

Увага – хуртовини!

 ogeled  За інформацією управління цивільного захисну населення обласної державної адміністрації, у найближчі дні очікується ускладнення погодних умов у вигляді випадання мокрого снігу з дощем, хуртовин, ожеледі та поривів вітру до 30 м/с. 

Розпорядження від 25.12.2014 р. №357

Про створення комісії по проведенню інвентаризації особових справ громадян, потребуючих соціального обслуговування та обслуговування Вижницьким територіальним центромсоціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2014 рік

Завантажити