березня 2015

30 березня 2015

Розпорядження від 25.03.2015 р. №72

Про внесення змін до складу Опікунської ради при Вижницькій районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04 червня 2013 року №119

Завантажити

 

У Чернівцях організовано персональну виставку художніх робіт майстринь з Вижниці (ФОТО)

15 

Минулого тижня в Чернівецькому обласному учбово-методичному центрі культури Буковини відбулося відкриття персональної виставки робіт майстрів народного мистецтва Вижницького району Галини Бенько (різьблення по дереву) та Ганни Ватаманюк (нанизування бісеру) під назвою «Орнаменти народної душі». 

 

Наявність і використання торгової мережі на ринках Вижницького району та реалізація сільськогосподарської продукції на них станом на 1 січня 2015 року

runku   

На початок 2015 року у районі діяли 3 ринки на 959 торгових місцях. Торгова площа ринків склала 40,4 тис. кв.м. Серед інших районів області Вижницький район посів 3-6 місце за кількістю ринків та 2 місце – за кількістю торгових місць на них.

Президент підписав Закон на підтримку волонтерського руху в Україні

 zakon

Як інформує прес-служба Президента України, глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності», який сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищує якість надання волонтерської допомоги.

 

Вижниччина долучилась до Всесвітньої акції «Година Землі» (ФОТО)

100 6854  В суботу, 28 березня, на площі Героїв Майдану у Вижниці відбулася Всесвітня акція «Година Землі», метою якої є привернення уваги населення до екологічних проблем планети. Захід в районі організований національним природним парком «Вижницький».  

28 березня 2015

У Банилові прощалися з Олександром Колотило, який загинув в зоні АТО (ФОТО)

DSCN6024 

Сьогодні, 28 березня, у селі Банилів Вижницького району попрощалися з старшим сержантом 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Олександром Колотило, який загинув у липні 2014 року у зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни.

 

27 березня 2015

Вижничани вшанували пам'ять лауреата Шевченківської премії Тараса Мельничука (ФОТО)

10  Як інформує відділ культури райдержадміністрації, сьогодні, 27 березня, у читальній залі Вижницької районної бібліотеки відбувся вечір пам`яті Тараса Мельничука з нагоди 20-ї річниці від дня смерті поета під назвою «Величний князь роси». 

Вижниччину відвідають представники Міжнародної програми Лісів Сполучених Штатів Америки

lis   

З 29 березня по 1 квітня за ініціативи та сприяння Державного підприємства «Берегометське лісомисливське господарство» на Буковині перебуватимуть представники Міжнародної програми Лісів Сполучених Штатів Америки Шейла Слемп та Ліз Клоуз, які проведуть навчальні семінари з питань розвитку туризму та рекреації на лісових територіях.

 

Лісогосподарська діяльність у Вижницькому районі у 2014 році

lis  У 2014 році лісогосподарські підприємства Вижницького району виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на 92,9 млн. грн., що на 23,3% більше, ніж у 2013 році.  

Лісогосподарська діяльність у Вижницькому районі у 2014 році

lis  Як інформує Головне управління статистики у Чернівецькій області, у 2014 році лісогосподарські підприємства Вижницького району виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на 92,9 млн. грн., що на 23,3% більше, ніж у 2013 році.