12 травня 2015

На Вижниччині перевірили готовність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до початку літньої оздоровчої кампанії-2015 (ФОТО)

DSC 0512  Минулого тижня робоча група у складі заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, головного державного санітарного лікаря району Миколи Мишковського, завідувача сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Віталія Карлійчука здійснила об’їзд оздоровчих закладів району з метою перевірки готовності до прийому дітей, створення належних умов для їх безпечного і комфортного перебування. 

Команда Вижницького району виборола срібло на Чемпіонаті області з гирьового спорту (ФОТО)

bQ9U7HKUZJw 

Як інформує сектор молоді та спорту райдержадміністрації, 10 травня в місті Сторожинець відбувся Чемпіонат області з гирьового спорту, в якому взяли участь 9 команд. Збірна нашого району вперше виборола друге загальнокомандне місце, поступившись лише команді Кіцманського району. 

 

Відбулися звітні концерти шкіл мистецтв району (ФОТО)

zvit1  Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, в рамках відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, на Вижниччині відбулися звітні концерти викладачів та учнів мистецьких шкіл району.  

Проведено круглий стіл з медичними працівниками навчальних закладів району

DSCN6855  Як інформує відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, минулого тижня проведено круглий стіл на тему: «Шляхи покращення медичного супроводу учнів та вихованців загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району».  

Питання щодо призначення житлових субсидій населенню – на контролі районної влади

narada 22 01 

На апаратній нараді, яка відбулася сьогодні, 12 травня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка йшлося про проблемні питання, які виникають в процесі призначення житлових субсидій, стан підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Ще двоє дітей-сиріт влаштовано до сімейних форм виховання

ditu20142 

Про це проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лідія Мельничук. Так, надалі діти отримають родинний затишок та будуть виховуватись у прийомних сім'ях в селах Банилів та Коритне.

 

Ще двоє дітей-сиріт влаштовано до сімейних форм виховання

ditu20142 

Про це проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лідія Мельничук. Так, за останніми даними наразі в районі функціонує 4 дитячі будинки сімейного типу та 9 прийомних сімей, в яких виховується 26 та 17 дітей відповідно.