14 травня 2015

Надходження військового збору

vijskovyj zbir 

З початку року платниками Вижниччини сплачено до Державного бюджету  978,3тис. грн. військового збору. Зокрема, у квітні на потреби армії перераховано майже 300,0 тисяч гривень, - повідомив начальник Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрій Угрин. 

 

Лісогосподарська діяльність у Вижницькому районі у січні–березні 2015 року

 lis  За січень–березень 2015 р. лісогосподарськими підприємствами Вижницького району вироблено продукції, робіт та послуг лісового господарства на 32,6 млн.грн., що у 1,6 раза більше, ніж за січень–березень 2014 р.

За допомогою онлайн-сервісів суб’єкти господарювання мають можливість отримати виписку, витяг та довідку за лічені хвилини

internet-centre  Як інформує начальник відділу-адміністратор відділу з надання адміністративних послуг (ЦНАП) райдержадміністрації Лідія Мар'янчук, законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов бізнесу (дерегуляція)», який набрав чинності 05 квітня 2015 року суттєво спрощено умови започаткування та ведення господарської діяльності.  

На Вижниччині надходження єдиного соціального внеску сягнули 25,2 мільйонів гривень

DPIplatigku  Протягом січня-квітня 2015 року платники податків Вижниччини сплатили 25,2 млн. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, про це інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі.