15 травня 2015

У Вижниці відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій (ФОТО)

DSCN7153 

Сьогодні, 15 травня, на площі Героїв Майдану в місті Вижниця відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій за участю заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, Вижницького міського голови Олексія Чепіля, голови районного Товариства політв’язнів та репресованих Ольги Анич, працівників служб та організацій міста, учнів шкіл, громадськості. 

 

Лауреати та переможці Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» взяли участь у благодійному концерті у Вижниці (ФОТО)

DSCN7120 

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, вчора, 14 травня, в рамках відзначення Дня Європи в Україні та Дня матері у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся благодійний концерт «Травнева рапсодія для душі». 

 

У Вижниці стартував Чемпіонат України з хокею на траві серед дітей 2003-2004 року народження (ФОТО)

DSCN7138  Сьогодні, 15 травня, стартував Чемпіонат України з хокею на траві серед дітей 2003-2004 року народження. Під час відкриття чемпіонату Вижницький міський голова Олексій Чепіль побажав юним хокеїстам цікавої гри та запросив відвідати визначні місця Вижниці й отримати найкращі враження від перебування на Буковині.