27 травня 2015

Норми врахування площі торгових об’єктів (кіосків) для отримання ліцензії на алкогольні напої і пиво

podatok 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі інформує, що з 1 липня 2015 внесено зміни до Закону №481, в т.ч. і у визначення місця торгівлі, в якому було визначено обмеження по торгівельній площі при здійсненні торгівлі алкогольними напоями.

 

Державна фіскальна служба України закликає взяти участь в опитуванні

deklaracia  Для зручності суб’єктів господарювання та громадян, які телефонують до Контакт-центру ДФС з мобільних телефонів, розглядається можливість впровадження єдиного мобільного номера для абонентів мобільного зв’язку Лайф, Київстар та МТС-Україна,  

Команда «Патріоти» Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відстоюватиме честь району на обласному етапі Всеукраїнської дитячої юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2015 (ФОТО)

P1300813 

26 травня в урочищі «Лужки» завершився районний етап щорічної Всеукраїнської дитячої юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2015, участь в якому взяли близько 300 дітей з усього району. 

 

60 малозабезпеченим жителям району, у тому числі 17 сім’ям військовослужбовців, надано матеріальну допомогу

tyrbota19 

26 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

 

Податкові зміни по податку на прибуток

DPI23  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі повідомляє, що відповідно до норм Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VIII 

1 червня відбудеться вистава "Буна" у виконанні Вижницького Народного аматорського театру

teatr24 

1 червня у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться вистава «Буна» за п’єсою Віри Маковій у виконанні Вижницького Народного аматорського театру. Режисер-постановник – Михайло Ковалюк. 

Початок о 17.00 год.

 

За травень 2015 року необхідно подавати «новий» звіт з єдиного соціального внеску

DPIplatigku  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі повідомляє, що 30 квітня 2015 року набув чинності «Порядок формування та подання страхувальниками звіту шодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»,