03 червня 2015

Для дошкільнят організовано спортивне свято «Діти – олімпійська надія України» (ФОТО)

DSC 0990  Вчора, 2 червня, на стадіоні «Черемош» в місті Вижниця відбулось районне спортивне свято серед дошкільнят «Діти – олімпійська надія України» 

Рятувальники району провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

 b Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби  надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області 1 червня під час святкування Дня міста Вижниця відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». 

Рятувальники району провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

 b Як інформує Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області 1 червня під час святкування Дня міста Вижниця відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». 

Розпорядження від 29.05.2015р. №129

Про внесення змід до розпорядження від 02 березня 2015р. №47 "Про організацію проведення призову громадян України на військову строкову службу"

Завантажити

 

Державна фіскальна служба України надає роз’яснення порядку звернень податкових органів із запитом про отримання інформації

doc list 0  Як інформують у відомстві, письмовий запит про надання інформації підписується керівником (заступником керівника) контролюючого органу й повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.  

Звітність про суми нарахованого ЄСВ подається і внесок сплачується за місцем взяття на облік

DPI23 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, платник ЄСВ відповідно до п.4 ч.1 ст.6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010р. №2464-VI зобов’язаний подавати звітність до фіскального органу за основним місцем обліку у строки, встановленому порядку та за встановленою формою. 

 

 

З 1 червня змінено умови реалізації права на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті

avto 

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 №76-VІІІ з 01 червня 2015 року скасовується право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.

 

 

Фестиваль «Калинові обереги» запрошує гостей

festival  Традиційно, 7 червня, в будинку народної творчості та дозвілля села Іспас відбудеться XIII Іспаський регіональний фестиваль народної творчості «Калинові обереги», 

Районна організація Товариства Червоного Хреста України закликає всіх небайдужих взяти участь в акції «Здай кров – врятуй життя»

 donor  

Щодня до лiкарень привозять пацiєнтiв, для яких донорська кров означає життя. Вiд наявностi донорської кровi, потреба в якій існує постійно, залежать майже всi галузi медицини. Переливання компонентiв кровi у багатьох випадках є обов’язковою умовою збереження життя пацiєнта. 

 

Розпочалося фінансування пенсій червня

pensiya 

Управлінням Пенсійного фонду України в Вижницькому районі 2 червня 2015 року розпочато планове фінансування пенсійних виплат червня 2015 року. На їх забезпечення спрямовано кошти в розмірі 20 мільйонів гривень.