05 червня 2015

На круглому столі йшлося про налагодження співпраці між суб’єктами туристичної галузі району

 DSCN8077

Сьогодні, 5 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка відбулося засідання круглого столу з суб’єктами туристичної діяльності району.

 

Розпорядження від 02.06.2015р. №133

Про утворення комісії з питань проведення інвентаризації водних об'єктів (ставків), що розташовані на території району

Завантажити

 

Головою райкому профспілки працівників держаних установ обрано Івана Закусила

DSCN7697 

Минулого тижня відбулася XXVІ звітно-виборна конференція профспілки працівників державних установ Вижницького району, участь в якій взяв голова райдержадміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей.

 

Розпочато першу табірну зміну в пансіонаті «Зелені пагорби» (ФОТО)

DSCN8072 

Вчора, 4 червня, в пансіонаті з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття першої табірної зміни, на яку завітали заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Андрич, 

Світлана Ярема презентувала свою книгу «До Михайлика в гості» (ФОТО)

DSCN7983  «До Михайлика в гості» - книгу під такою назвою презентувала 3 червня у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля поетеса, педагог, краєзнавець Світлана Ярема.  

На Вижниччині вдруге відбувся районний благодійний фестиваль «Джерело любові» (ФОТО)

100 7263  4 червня в районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся районний благодійний фестиваль «Джерело любові», який проводиться на теренах району вже вдруге.  

Президент у щорічному посланні до парламенту визначив головні завдання української влади на найближчий рік

 prezident2 У щорічному Посланні до Верховної Ради України Президент Петро Порошенко окреслив найважливіші завдання для української влади на найближчий рік: продовжити деолігархізацію, дерегуляцію і децентралізацію, розпочати демонополізацію,