08 червня 2015

Журналістів народного часопису «Вижницькі обрії» привітали з професійним святом

DSCN8303 

Сьогодні, 8 червня, журналістів районної газети «Вижницькі обрії» з професійним святом прийшли привітати голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, прокурор Вижницького району Микола Єремейчук, начальник Вижницького РВ УМВС України у Чернівецькій області Тарас Крилюк, начальник ДПІ у Вижницькому районі Андрій Угрин.

 

Про діяльність громадських організацій Вижницького району в 2014 році

kadru 

Станом на 1 січня 2015 року органами юстиції області зареєстровано 1113 громадських організацій.

У Вижницькому районі зареєстрована 31 громадська організація, з яких діяло 28. На обліку в цих громадських організаціях перебувало 1,6 тис. членів, що на 3,1% більше, ніж у 2013 році.

 

Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами пройде під гаслом «Безкоштовної їжі не буває! Інвестуй у здорові ґрунти!»

pustelja 

 

Як інформує відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації, 17 червня відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами. Цього року він проходитиме під гаслом «Безкоштовної їжі не буває! Інвестуй у здорові ґрунти!».

 

Керівники району зустрілися з головами первинних ветеранських організацій району

DSCN8284  Сьогодні, 8 червня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк спільно з головою районної ради Олександром Гриндеєм провели нараду з головами первинних ветеранських організацій району по звітно-виборчій кампанії 

Розпорядження від 05.06.2015р. №136

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.01.2013р. №07

Завантажити