09 червня 2015

Михайло Андрюк взяв участь в командно-штабних навчаннях з територіальної оборони

 img 8094 З метою підвищення обороноздатності держави за рішенням Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України протягом травня - червня 2015 року сплановано проведення командно-штабного навчання з територіальної оборони.  

До 1 серпня буковинці сплачують задекларовані зобов’язання з ПДФО

 podatkova2 Про це нагадують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та зазначають, що згідно з п. 126.1 Податкового кодексу України у разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання та/або авансових внесків із податку на прибуток підприємств, рентної плати протягом строків, 

Вижничанин став чемпіоном України з боксу

  3 25-31 травня в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2001-2002 р.н., про це інформує Вижницька дитяча юнацька спортивна школа відділу освіти райдержадміністрації.  

У разі укладання договору суборенди податок до бюджету сплачує орендодавець

 podatkova Як повідомляє Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, платниками земельного податку відповідно до норм ст. 269 Податкового кодексу України є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. 

Дітям, які відпочивають у стаціонарних таборах району роз’яснили правила безпечної поведінки

20150608 135831   

Як інформує служба у справах дітей районної державної адміністрації, 8 червня спеціалісти служби у справах дітей спільно з працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітейВижницького районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ у Чернівецькій області здійснили об’їзд літніх стаціонарних таборів «Черемош» та «Зелені пагорби».