10 червня 2015

Сильний проливний дощ наробив шкоди мешканцям Замостя

DSCN8385 

У ніч на 10 червня у селі Замостя пройшли проливні дощі, внаслідок чого було підтоплено 3,5 га сільськогосподарських угідь та 30 домогосподарств.

 

Народний аматорський театр Вижницького РБНТД виступить з виставою «Буна» на Всеукраїнському фестивалі народного мистецтва

P1280812  Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, за результатами проведення районного огляду-конкурсу театрального мистецтва, який відбувся 27 березня, народний аматорський театр Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля здобув право відстоювати честь району на обласному огляді-конкурсі. 

До бюджету надійшло майже 32 мільйони гривень єдиного соціального внеску

rezyl dialn 

Саме такий обсяг надходжень єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування платники податків Вижниччини мобілізували до бюджету з початку 2015 року. За п’ять місяців поточного року бюджет додатково отримав у порівнянні з минулим роком 0,3 мільйони гривень. 

 

Обстежено умови проживання дітей до одного року з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

dity neblagopoluchni  Як інформує районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації, 9 червня працівники центру спільно з спеціалістами служби у справах дітей, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації,  

«Спрощенці» Вижниччини збільшили відрахування до місцевих бюджетів

 podatkova  

Начальник ДПІ у Вижницькому районі Андрій Угрин інформує, що за п’ять місяців 2015 року до бюджету надійшло 2,3 млн. грн. єдиного податку. 

Паспортні послуги – вимушеним переселенцям

DMS 

Як інформує Вижницький районний сектор Державної міграційної служби України в Чернівецькій області, територіальні підрозділи ДМС України надають адміністративні послуги з паспортних питань громадянам, які зареєстровані в зоні проведення антитерористичної операції, за місцем звернення на всій території України.

 

 

Буковинці податок на нерухоме майно сплачуватимуть за нормами 2014 року

DPI ogolochennia 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі інформує, що Верховна Рада 28 грудня 2014 року ухвалила зміни до Податкового кодексу, які передбачають оподаткування квартир більше 60 кв. м і будинків більше 120 кв. м. 

 

В пансіонаті «Черемош» відбулося урочисте відкриття тимчасового пересувного туристсько-краєзнавчого наметового табору «Мандрівник Буковини»

tabir  Як інформує відділ освіти райдержадміністрації, 8 червня на території пансіонату «Черемош» в місті Вижниця відбулося урочисте відкриття тимчасового пересувного туристсько-краєзнавчого наметового табору для вихованців позашкільних навчальних закладів області «Мандрівник Буковини».  

При зміні місцезнаходження звітність з ЄСВ подається за новим місцем обліку

 cnap Державна податкова інспекція у Вижницькому районі інформує, що відповідно до п. 4 частини 1 ст.6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»