11 червня 2015

Розпорядження від 08.06.2015р. №137

Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 12 листопада 2013р. №255

Завантажити

Відбулася атестація соціальних працівників району

atestacija socpracivnykiv  10 червня у територіальному центрі відбулося засідання атестаційної комісії під головуванням в.о. директора Вижницького територіального центру соціального обслуговування Романа Єреми з питань атестації соціальних працівників району.  

Вижничанам нагадують про наближення граничного терміну реєстрації РРО

RRO 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, представники бізнесу, зокрема підприємці-платники єдиного податку ІІІ групи, з 1 липня 2015 року зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій. 

 

РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ РІЗДВЯНОЇ КОЛЯДИ "НАЙБІЛЬША КОЛЯДА В НАЙМЕНШОМУ МІСТІ"

DSCN4109   Фестиваль проводиться на Площі Героїв Майдану в м. Вижниця щорічно 8 січня.  Тут можна почути старовинні і нові колядки,  оригінальні новорічно-різдвяні віншування.  

ФОЛЬКЛОРНО – ЕТНОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МАЛАНОК «ВАШКІВЕЦЬКА ПЕРЕБЕРІЯ»

DSCN4335 

 

У традиційному святі Маланки у місті Вашківці щороку 14 січня беруть участь більше 20 гуртів маланкарів з різних кутків м. Вашківці, а також гості з навколишніх районів та областей України.

 

 

ЙОРДАНСЬКІ ВЕЧОРИ ДУХОВНОЇ МУЗИКИ

Jordanski vechory 

Свято духовної музики відбувається щороку 19 січня в м.Вижниця. Поєднує інструментальну музику з літературними читаннями. Гостями свята були 2014 року - духовий оркестр м. Брест (Білорусь); 2015 - вихованці чернівецьких музичних шкіл та хор церкви «Відродження».

 

РАЙОННИЙ ОГЛЯД-КОНКУРС "БУКОВИНСЬКА ТЕАТРАЛЬНА ВЕСНА"

dram kolektuvu 

Проводиться щорічно в ІІІ декаді березня.

Мета  конкурсу: активізація аматорського театрального мистецтва в районі, популяризація та пропаганда творів української класичної і сучасної драматургії.

 

РАЙОННИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ ФРОНТОВОЇ ПОЕЗІЇ "РЯДКИ, ОПАЛЕНІ ВІЙНОЮ"

konkurs cyytciv  Започатковано конкурс 2015 року, в зв’язку зі зміною пріоритетів  аматорської творчості відповідно до трагічних подій на Сході України.  Проводиться в другій декаді лютого. 

ОГЛЯД-КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ "ХВИЛЮЮЧЕ СЛОВО ПРОРОКА"

Prorok 

Традиційний щорічний  конкурс, проводиться в третій декаді лютого з метою популяризації художнього слова та творів класиків української літератури, привертання уваги громадськості до аматорського мистецтва.