15 червня 2015

Вижниччина вшанувала пам'ять Івана Миколайчука (ФОТО)

DSCN8531  Сьогодні, 15 червня, біля барельєфу Івана Миколайчукав місті Вижниця відбулися урочистості з нагоди 74-ї річниці від дня народження всесвітньовідомого кіноактора, режисера Івана Миколайчука.  

Застосування РРО «спрощенцями» захистить від перевірок

podatkova 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, з 1 липня 2015 року згідно з п. 296.10 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи - підприємці), які не здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі, зобов'язані проводити готівкові розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО).

 

Заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області Кіфряк Олександр Миколайович проведе виїзний прийом громадян у Вижниці (ЗМІНЕНО ДАТУ)

pruyom 30  19 червня 2015 року у м. Вижниця заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області Кіфряк Олександр Миколайович проведе виїзний прийом громадян з питань державного архітектурно-будівельного контролю. 

Визначено переможців обласного конкурсу професійної майстерності оперативно-виїзних бригад

borci  Як інформувалось раніше, 12 червня на базі Вижницького РЕМ відбувся обласний конкурс професійної майстерності оперативно-виїзних бригад.  

Розпорядження від 12.06.2015р. №141

Про надання тимчасового права першого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів відділу охорони здоров'я Вижницької районної державної адміністрації

Завантажити

 

Розпорядження від 12.06.2015р. №140

Про затвердження посадового складу комісії по розгляду питань, пов'язаних з наданням населенню всіх видів соціальних допомог та субсидій Вижницької районної державної адміністрації

Заванатажити