17 червня 2015

Фестиваль «На крилах надії» вкотре об’єднав людей з обмеженими можливостями з усього району

 93 Сьогодні, 17 червня, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся щорічний благодійний районний фестиваль для людей з обмеженими можливостями «На крилах надії».  

Графік прийому громадян Вижницьким РС УДМС в Чернівецькій області

 DMS Вижницький районний сектор Управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області повідомляє графік прийому громадян. 

В Карапчеві започаткували турнір з міні-футболу пам’яті Ігоря Крисоватого

 P6152051

Днями в селі Карапчів відбувся турнір з міні-футболу пам’яті Героя АТО Ігоря Крисоватого. Участь в турнірі взяли 6 юнацьких футбольних команд 2001-2002 року народження.

 

Міграційна служба надає роз’яснення щодо порядку отримання спеціальних дозволів для в’їзду на тимчасово окуповану територію України

 pasport

Управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області інформує, що Постановою КМУ № 367 від 04.06.15 р затверджено Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї. 

 

Податківці Буковини завершили інвентаризацію платників земельного податку

zemelni dilianku  У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомили про те, що облік власників земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачів; орендарів завершено ще до 1 травня 2015 року. 

Сьогодні минає рік, як загинув під час АТО Герой Ігор Крисоватий

trayr22 

 

Сьогодні минає рік як Вижниччина втратила  під час антитерористичної операції славного Героя, молодшого сержанта 3-го батальйону окремої тактичної групи 80-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних сил України Ігоря Крисоватого.