22 червня 2015

На Вижниччині функціонують мовні літні табори

DSC 1272 

22 червня на базі Вижницької гімназії розпочав свою роботу літній мовний табір з англійської мови, який працюватиме до 26 червня та має на меті популяризацію англійської мови серед учнівської молоді. 

 

У Чернівцях відкрито представництво всеукраїнської мережі центрів психологічної допомоги «Крок назустріч»

dopomoga ATO 

17 червня в м.Чернівці відкрилося чернівецьке представництво всеукраїнської мережі центрів психологічної допомоги «Крок назустріч», про це інформує районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації. 

 

На Вижниччині вшанували пам’ять жертв війни в Україні

DSCN8945  Сьогодні, 22 червня, на вшанування пам’яті тих, хто не повернувся з фронтів, хто першим зустрів ворога і пав жертвою найстрашнішої війни в історії людства прийшли ветерани війни, представники районної та місцевої влади, ветеранських організацій та громадськості. 

Заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області Олександр Кіфряк провів виїзний прийом громадян

DSCN8941  В п’ятницю, 19 червня, виїзний прийом громадян у Вижниці провів заступник начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області Олександр Кіфряк. 

Про підсумки закінчення навчального року йшлося на колегії відділу освіти

DSCN8923 

19 червня в будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання колегії відділу освіти за участю голови райдержадміністрації Михайла Андрюка та голови районної ради Олександра Гриндея. 

 

Звернення голови райдержадміністрації Михайла Андрюка до Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Afgan 

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.