23 червня 2015

Про шляхи врегулювання проблемних питань у сфері земельних відносин йшлося на нараді з головами місцевих рад

DSCN8968 

Голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк спільно з головою районної ради Олександром Гриндеєм сьогодні, 23 червня, провели нараду з питань врегулювання земельних відносин за участю прокурора району Миколи Єремейчука, голів місцевих рад, представників Держземагенства у Чернівецькій області.

 

Розпорядження від 22.06.2015р. №147

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.03.2003 р. №104

Завантажити

 

Розпорядження від 22.06.2015 р. №146

Про відзначення в районі 19-ї річниці Конституції України

Завантажити

 

Застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу (наданні) товарів (послуг) через мережу Інтернет

 internet-centre

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, суб’єкти господарювання при продажі товарів у мережі Інтернет, у тому числі фізичні особи - підприємці платники єдиного податку 2 та 3 груп (починаючи із визначеного Кодексом для кожної групи терміну), повинні застосовувати РРО та видавати покупцю розрахунковий документ встановленої форми.

 

Роз’яснення щодо платників туристичного збору

DPI5122013  Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, платниками туристичного збору, відповідно до п. 268.2 ст. 268 р. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2011 року №2755-VI із змінами та доповненнями, є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства,  

У разі розрахунків за надані послуги за місцем виїзду, застосовуються портативні касові апарати

RRO1 

Якщо платник єдиного податку третьої групи здійснює розрахункові операції в готівковій формі, навіть через найманих працівників на місці надання послуг, з 1 липня 2015 року такий платник зобов’язаний проводити розрахунки через РРО (якщо такі роботи не належать до дрібного ремонту квартир за п. 11 Переліку №1336).  

 

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Андрюка з нагоди Дня державної служби

atestacia25 

 

Шановні державні службовціПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби. Кожен з вас виступає тією ланкою, що поєднує владу і народ, формує ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.