25 червня 2015

Завтра в Банилові прощатимуться з Героєм Іваном Діяконюком

Dijakonjuk1 

Ввечері 24 червня до Банилова привезли тіло загиблого Героя Івана Діяконюка. Земляки зустрічали Героя стоячи на колінах зі сльозами на очах.

Прощання з загиблим на Сході сержантом 1-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Іваном Діяконюком відбудеться у п’ятницю, 26 червня, з 10-ої години біля будинку загиблого Героя за адресою: с. Банилів, вул. Романенки, 5. 

 

Помер колишній керівник народного аматорського ансамблю «Смеречина» Валерій Васьков

Vaskov 

Зупинилось серце знаного у світі художника, колишнього керівника народного аматорського ансамблю «Смеречина» (з 1968 року по 1998 рік), заслуженого працівника культури, члена спілки художників Португалії, почесного жителя Вижниці, великого патріота України Валерія Васильовича Васькова.

 

На базі Вижницької райдержадміністрації проведено короткотерміновий виїзний семінар щодо актуальних питань застосування законодавства про державну службу та запобігання корупції

DSCN8986  Сьогодні, 25 червня, в залі засідань районної ради відбувся короткотерміновий семінар щодо актуальних питань застосування законодавства про державну службу та запобігання корупції

Світлиця Миколи Марфієвича

Mykola-Marfievych 

Український письменник, поет, прозаїк, драматург Микола Іванович Марфієвич народився в селі Іспас 20 березня 1898. Після закінчення учительської семінарії в Чернівцях учителював у рідному селі. Під час Першої світової війни воював на італійському фронті в складі австро-угорської армії. Повернувшись 1918 року на Буковину, далі вчителював, долучився до громадського життя краю.

 

Фінансування виплати пенсій червня завершено

pensiya  Як інформує управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі, станом на 25 червня завершено фінансування виплати пенсій червня 2015 року. Виплата пенсій червня, як і минулого місяця, проведена своєчасно та в повному обсязі.