червня 2015

30 червня 2015

Розпорядження від 26.06.2015р. №150

Про внесення змін до Складу районної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 29.05.2008р. №416 "Про утворення комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу"

Завантажити

 

Вижниччину відвідали учасники мистецької акції «Народна філармонія – лицарям Буковини» (ФОТО)

DSCN9337  Як інформує відділ культури райдержадміністрації, днями Вижниччину відвідали учасники мистецької акції «Народна філармонія – лицарям Буковини» за участю лауреатів Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Руслани Лоцман, Тетяни Школьної,  

Вижницько-Путильський ОРВК надає роз’яснення щодо призову по частковій мобілізації військовослужбовців до Чернівецького прикордонного загону

 soldat1

Протягом липня-серпня 2015 року Вижницько-Путильським об’єднаним районним військовим комісаріатом проводиться призов військовозобов’язаних по частковій мобілізації до Чернівецького прикордонного загону. Перевага надається військовослужбовцям, які раніше проходили строкову (контрактну) службу в Державній прикордонній службі України.

 

26 червня 2015

Банилівчани навколішки прощалися зі своїм героєм Іваном Діяконюком (ФОТО)

DSCN9028 

Сьогодні, 26 червня, у селі Банилів проводжали в останню путь загиблого в зоні антитерористичної операції сержанта 1-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Івана Діяконюка. Цього року йому мало б виповнитися 42. 

 

Вітання керівництва району з нагоди Дня Конституції України

Konstutycia 

Дорогі земляки!

 

Прийміть щирі вітаннязі знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

 28 червня 1996 року Україна обрала свій конституційний шлях незалежності.

Розпорядження від 24.06.2015р.№148

Про обмеження на території району розважальних заходів, у зв'язку з похованням сержанта 1-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Івана Діяконюка

Завантажити 

 

Уряд підвищує мотивацію військовослужбовців: встановлено нову грошову виплату для військовослужбовців

armiya  Як повідомляє «Урядовий портал», Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення зміни до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 р.».  

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі запрошує єдинників на семінар

 seminar

Сьогодні, 26 червня, в приміщенні Державної податкової інспекції у Вижницькому районі (5 кабінет) відбудеться семінар за участі фахівців ГУ ДФС у Чернівецькій області, фахівців ДПІ у Вижницькому районі та представника сервісного центру з обслуговування реєстраторів розрахункових операцій.

 

25 червня 2015

Завтра в Банилові прощатимуться з Героєм Іваном Діяконюком

Dijakonjuk1 

Ввечері 24 червня до Банилова привезли тіло загиблого Героя Івана Діяконюка. Земляки зустрічали Героя стоячи на колінах зі сльозами на очах.

Прощання з загиблим на Сході сержантом 1-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Іваном Діяконюком відбудеться у п’ятницю, 26 червня, з 10-ої години біля будинку загиблого Героя за адресою: с. Банилів, вул. Романенки, 5. 

 

Помер колишній керівник народного аматорського ансамблю «Смеречина» Валерій Васьков

Vaskov 

Зупинилось серце знаного у світі художника, колишнього керівника народного аматорського ансамблю «Смеречина» (з 1968 року по 1998 рік), заслуженого працівника культури, члена спілки художників Португалії, почесного жителя Вижниці, великого патріота України Валерія Васильовича Васькова.