01 липня 2015

Розпоррядження від 30.06.2015р. №154

Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2015 року

Завантажити

 

Розпорядження від 30.06.2015р. №151

Про створення робочої групи з метою формування Програми розвитку туристичної галузіВижницького району на 2016-2020 роки

Завантажити

 

Вижницький народний аматорський театр став переможцем ХХ Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»

P1280922 

Як інформує відділ культури райдержадміністрації, народний аматорський театр  Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля  (режисер Михайло Ковалюк)  у третій декаді червня 2015 року взяв участь у ХХ  Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», який відбувся в місті Очаків Миколаївської області. 

 

Вижницький район відвідали представники Спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі

 DSCN9462

Сьогодні, 1 липня, відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка та голови районної ради Олександра Гриндея зі спостерігачами представництва Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Руне Кестбергом, Аленом Рішліч та Петером Фачковец.

 

Прийняли на роботу працівника – повідомте територіальні органи ДФС

DPI23 

Головне управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області  повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №413 затверджений порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам проприйняття працівника на роботу. 

 

Управління соціального захисту населення роз’яснює порядок надання пільг окремим категоріям громадян з 1 липня 2015 року

pilgu  Управління соціального захисту населення Вижницької районної державної адміністрації  інформує, що з 1 липня набирає чинність Закон України № 76-УІІІ від 28.12.2014 року «Про внесення змін та визнання такими що втратили чинність деяких законодавчих актів України»,  

На Вижниччині вшанували пам’ять Назарія Яремчука

CIMG4242  30 червня виповнилось 20 років від дня смерті видатного українського співака, нашого земляка Назарія Яремчука. За свої 44 роки життя Буковинський соловейко прославив Україну на весь світ, а українську пісню доніс до кожного серця.  

З 1 липня за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних - штраф

dovidka 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, з 1 лютого 2015 року обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі податкові накладні сформовані за операціями, починаючи з цієї дати.

 

В «Зелених пагорбах» відкрито другу табірну зміну (ФОТО)

DSCN9445  Вчора, 30 червня, в пансіонаті з лікування матері та дитини «Зелені пагорби» відбулося урочисте відкриття другої табірної зміни. Цього разу на оздоровлення приїхало 197 дітей з усієї області. Відпочиватимуть в таборі дітлахи з багатодітних, малозабезпечених сімей, а також діти учасників антитерористичної операції. 

У Вижниці розпочав свою роботу Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

DSCN9351 

Вчора, 30 червня, відбулося засідання круглого столу на тему:  «Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян». Участь у засіданні взяв голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан, громадські активісти.