08 липня 2015

РОЗ’ЯСНЕННЯ МІНРЕГІОНУ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЦЕДУРИ ПРИЙНЯТТЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ОБ`ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА, ЗБУДОВАНИХ БЕЗ ДОЗВОЛУ НА ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ

ik-3 470 250 2 100  У зв’язку з набуттям чинності наказу Мінрегіону від 24 квітня 2015 року № 79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, 

Ой, на Івана, на Купала… Учасники АТО з сім’ями, волонтери та переселенці взяли участь в святі Івана Купала в Мигове (ФОТО)

imageSQFE1IEM  На свято Івана Купала, 6 липня, в Будинку лісника «Мигово-Майдан» для воїнів АТО з сім’ями, волонтерів та переселенців зі східних областей України було організовано театралізоване свято з дотриманням українських звичаїв та традицій цього дня. 

Про послуги платникам податків

DPI23 

Одним з пріоритетних завдань Державної податкової інспекції у Вижницькому районі є надання якісних адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, а також створення сприятливих умов для платників податків.

 

На черговому засіданні районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» розглянуто 63 справи

help 

Вчора, 8 липня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам в рамках районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

 

Директор Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Ігор Анатолійович Сідляр проведе виїзний прийом громадян у Вижниці

pruyom 30 

09 липня у Вижницькій районній державній адміністрації проводитиме виїзний прийом громадян директор Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Ігор Анатолійович Сідляр.

Початок о 10-ій годині.

 

На Вижниччину завітають фольклорні колективи з Румунії

3  Як інформує відділ культури райдержадміністрації, 11-12 липня в Чернівцях проходитиме XXVI Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» за участю України, Угорщини, Польщі, Молдови та Румунії. 

На Вижниччині надходження платежів до бюджетів зросли майже у 2,3 рази

rezyl dialn  За повідомленням начальника Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрія Угрина, у січні-червні поточного року до Зведеного бюджету мобілізовано 59,6 млн. грн., доведені показники виконано на 133,2%, додаткові надходження склали 14,9 млн. гривень 

Підсумки сівби під урожай 2015 року у Вижницькому районі

pole  За підсумками сівби під урожай 2015 року у районі відведено 19,1 тис.га, з них в агропідприємствах – 7,4 тис.га (38,8% від загальної площі), у господарствах населення – 11,7 тис.га (61,2%).  

Уряд визначив порядок збору коштів для Збройних Сил

vijskovyj zbir 

Кабінет міністрів затвердив порядок здійснення публічного збору коштів для бійців, зазначивши, що кошти можуть збирати лише благодійні фонди або представники Міноборони.