09 липня 2015

У Вижницькій райдержадміністрації виїзний прийом громадян провів директор Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Ігор Сідляр

DSCN9487  Сьогодні, 9 липня, виїзний прийом громадян у Вижниці провів директор Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Ігор Сідляр. 

«Спрощенці» - пенсіонери та інваліди звільняються від сплати єдиного внеску

z.p 

 Як повідомляє Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування, яка набула право на пенсію за віком, або є інвалідом та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу звільняється від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Концерт дружби об’єднав обдарованих дітей Вижниці та Одеси

P7083807 

Вчора, 8 липня, на площі Героїв Майдану міста Вижниця відбувся концерт дружби учнів Одеської музичної школи та Вижницької школи мистецтв «Веселка дитинства».

 

Щодо ліцензування діяльності з продажу пива

podatkova 

Державна фіскальна служба Буковини звертає увагу, що з 1 липня 2015 року діє законодавчо визначена норма щодо віднесення пива до алкогольних напоїв. 

 

Управління соціального захисту населення звертає увагу на зміни в наданні пільг

pilgu  З 1 липня 2015 року набирає чинності Закон України № 76-УІІІ від 28. 12. 2014 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України»,  

Мінімальні ціни на алкогольні напої зростуть

podatok  Головне управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області повідомляє, що в газеті «Урядовий кур‘єр» від 1 липня 2015 року № 116 (5490) опубліковано Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 426 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957». 

В громадах Вижниччини тривають обговорення перспективного плану формування спроможних громад

2 n  Питання об’єднання територіальних громад обговорено 7 липня на зустрічі активу села Банилів, депутатів та працівників виконкому сільської ради. 

Скорботний липень

lypen 

«Роками нам іще оплакувать героїв,

Століттями не забувати їх облич…»

 

Христина Цурканович

Випускниця Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст.