27 липня 2015

Олександр Фищук: Жоден факт порушення щодо використання лісових ресурсів не залишиться без реагування

img 1361 

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук сьогодні, 27 липня, під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади наголосив на тому, що виявлення та протидія явищам корупції у лісовій галузі області – одне з пріоритетних завдань крайової влади.

 

Ремонт комунальних доріг – на постійному контролі обласної та районної влади

dorogu 12 

Як інформує відділ будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації у 2015 році у Вижницькому районі за рахунок коштів обласного дорожнього фонду заплановано провести ремонт 22,13 км доріг комунальної власності загальною вартістю 1 584 192,00 грн., із яких 759 000,00 грн. передбачено на капітальний ремонт, 825 192,00 грн. на поточний ремонт.

 

Вижницький територіальний центр у співпраці з «Гільфе»

tercentr  Як інформує Вижницький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) одним із основних завдань центру є визначення індивідуальних потреб непрацездатних громадян, малозабезпечених осіб та осіб, що опинилися в важких життєвих ситуація в соціальних послугах та надання допомоги вразливим верствам населення. 

У Коритному освятили храм УКП КП

IMG 20150725 091657  У селі Коритне за благодійні пожертви прихожан, жителів Коритного і Бережонки, будується храм Святого Рівноапостольного Князя Володимира. Напередодні вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого та Дня хрещення Руси-України, минулої суботи відбулось освячення нижньої частини храму, яке здійснив митрополит Чернівецький і Буковинський Данило.