29 липня 2015

У Берегометі відбувся Кубок Федерації мотоциклетного спорту України серед ветеранів і аматорів з мотокросу присвячений пам’яті загиблого Героя Павла Лейбі (ФОТО)

26072015606 

26 липня у селищі Берегомет відбувся Кубок Федерації мотоциклетного спорту України серед ветеранів і аматорів з мотокросу та відкрита Першість Чернівецької області з мотокросу на квадроциклах.

 

ДПІ У Вижницькому районі : платникам туристичного збору

DPI23 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі звертає увагу платників туристичного збору, що відповідно до п.п. 268.7.3 п. 268.7 ст. 268 Розділу ХІІ Податкового кодексу України базовий податковий (звітний) період з туристичного збору дорівнює календарному кварталу.

 

Міліція Вижниччини застерігає жителів району від шахрайств

shahrai 

Правоохоронці неодноразово розповідали про те, як вберегти свої кошти та не стати жертвою шахраїв, проте час від часу такі випадки все ж трапляються.

 

Для дітей наших вояків Вижницький нацпарк організував турнір «Буковинські захисники»

 DSCN9812 Під час п’ятої табірної зміни у Чернівецькому міському літньому наметовому таборі для дітей та молоді «Ойкос», розташованому в урочищі Стебник за рахунок коштів бюджету міста Чернівці та Національного парку «Вижницький» мали змогу відпочити 49 дітей із сімей учасників АТО, малозабезпечених та багатодітних сімей усієї Буковини.