30 липня 2015

На Вижниччині створено 2 прийомні сім’ї

ditu20142  Як інформує служба у справах дітей районної державної адміністрації, 30 липня у Вижницькому районі створено 2 прийомні сім’ї.  

На позачерговому засіданні сесії районної ради депутати проголосували за внесення змін до районного бюджету та до Програми підтримки діяльності лікарні Червоного Хреста

 DSCN9836 Сьогодні, 30 липня, відбулося позачергове засідання 33 сесії районної ради VI скликання. Участь у засіданні взяв заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, депутати обласної ради Василь Ткачук, Іван Шевчук та Олег Унгурян.  

Ілля Романюк провів особистий прийом громадян

 Romanyuk Днями перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк провів особистий прийом. На особистий прийом до посадовця звернулося 7 жителів району.  

На Вижниччині з нагоди Хрещення Київської Русі проведено низку заходів

XR  28 липня вся Україна відзначала 1027-річницю Хрещення Русі. З цієї нагоди на Вижниччині проведено чимало культурно-просвітницьких заходів. 

Про порядок повернення на поточний банківський рахунок помилково та/або надміру перерахованих коштів на електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ

DPI   Якщо на дату подання податкової декларації з ПДВ (далі – декларація) сума коштів на рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платника податку перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до поданої декларації, 

За несвоєчасну сплату (перерахування) податків - штрафна санкція

 DPIplatigku У разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств, рентної плати протягом строків, визначених Кодексом, такий платник податків притягується до відпо-відальності у вигляді штрафу у таких розмірах: 

Якщо платник ЄСВ змінив місцезнаходження

DPI emblema  Головне управління ДФС у Чернівецькій області  повідомляє, що відповідно до пункту 4 частини 2 статті 6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"  

Виступ начальника Державної податкової інспекції у Вижницькому районі Андрія Угрина про підсумки роботи та зміни у законодавстві

DPI2015 

Підсумки роботи ДПІ у Вижницькому районі по надходженнях платежів до бюджетів усіх рівнів

А.В.Угрин: На Вижниччині темпи наповнення бюджетів усіх рівнів за підсумками І півріччя 2015 року випереджають минулорічні показники майже у 2,3 рази, а це додаткових для бюджету 33,3 мільйони гривень.