липня 2015

31 липня 2015

Вижничан поінформували про можливість використання онлайн-сервісів у сфері державної реєстрації

DR3  Днями виконуючий обов’язки начальника реєстраційної служби Вижницького районного управління юстиції Чернівецької області Валентина Ткач та державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців реєстраційної служби Вижницького районного управління юстиції Чернівецької області Параска Шутак 

Президент підписав Закон, який захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій

zakon 

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення», який захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій.

 

Глава держави затвердив зміни до Закону про житлово-комунальні послуги в частині соціального захисту учасників АТО

pidpus 

Президент підписав Закон № 615-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей».

 

Ілля Романюк провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

DSCN9844 

Сьогодні, 31 липня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

 

30 липня 2015

На Вижниччині створено 2 прийомні сім’ї

ditu20142  Як інформує служба у справах дітей районної державної адміністрації, 30 липня у Вижницькому районі створено 2 прийомні сім’ї.  

На позачерговому засіданні сесії районної ради депутати проголосували за внесення змін до районного бюджету та до Програми підтримки діяльності лікарні Червоного Хреста

 DSCN9836 Сьогодні, 30 липня, відбулося позачергове засідання 33 сесії районної ради VI скликання. Участь у засіданні взяв заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, депутати обласної ради Василь Ткачук, Іван Шевчук та Олег Унгурян.  

Ілля Романюк провів особистий прийом громадян

 Romanyuk Днями перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк провів особистий прийом. На особистий прийом до посадовця звернулося 7 жителів району.  

На Вижниччині з нагоди Хрещення Київської Русі проведено низку заходів

XR  28 липня вся Україна відзначала 1027-річницю Хрещення Русі. З цієї нагоди на Вижниччині проведено чимало культурно-просвітницьких заходів. 

Про порядок повернення на поточний банківський рахунок помилково та/або надміру перерахованих коштів на електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ

DPI   Якщо на дату подання податкової декларації з ПДВ (далі – декларація) сума коштів на рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платника податку перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до поданої декларації, 

За несвоєчасну сплату (перерахування) податків - штрафна санкція

 DPIplatigku У разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств, рентної плати протягом строків, визначених Кодексом, такий платник податків притягується до відпо-відальності у вигляді штрафу у таких розмірах: