серпня 2015

31 серпня 2015

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу

31.08.2015 Оголошення

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність шляхом продажу

Порядок розрахунку допомог по тимчасовій непрацездатності, у зв’язку з вагітністю та пологами оновлено

pensia  Про це інформує Вижницька міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.  

Порядок розрахунку допомог по тимчасовій непрацездатності, у зв’язку з вагітністю та пологами оновлено

pensia  Про це інформує Вижницька міжрайонна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.  

У Берегометському лісомисливському господарстві збудували нові лісові дороги

P8285594 

28 серпня відбулося відкриття доріг лісогосподарського призначення у державному підприємстві «Берегометське лісомисливське господарство». Участь у відкритті взяв перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк, перший заступник начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Роман Череватий, 

 

28 серпня 2015

Американська компанія пропонує кредитування та будівництво муніципальних, інфраструктурних та промислових об’єктів

bydivnuctvo 

Компанія MG STAR INC (США, Каліфорнія, Сан-Франциско) пропонує виконання генеральних підрядів за умови «Під ключ» із залученням пільгових кредитних, фінансових коштів розміром від 5 до 100 млн. дол. США на будівництво інфраструктурних, комунальних, промислових, агропромислових та інших об’єктів для  поширення інформації серед потенційно зацікавлених підприємств.

 

Фонд «Монсанто» оголосив грантовий конкурс спрямований на забезпечення потреб сільських громад

monsanto-752x490 

Фонд «Монсанто» оголосив проведення чергового конкурсу, який спрямований на забезпечення потреб сільських громад.

Один із напрямків грантових коштів – це розвиток продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та інших місцевих потреб.

 

Клавдія Назаренко зустрілася з активістами ветеранських організацій краю (ФОТО)

DSCN7782 

Вже сьомий рік поспіль пансіонат «Зелені пагорби», що у селі Виженка збирає біля ста активістів ветеранських організацій Буковини на відпочинок та оздоровлення. На урочисте відкриття табору відпочинку, що відбулося сьогодні, 28 серпня, завітали заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко, голова комітету ветеранів праці та дітей війни Степан Мельник, голова районної Ради ветеранів Іван Бойко.

 

Проведено семінар-навчання з питань виконання місцевих бюджетів району

komisia   Як інформує фінансове управління районної державної адміністрації, 27 серпня відбулася семінар-нарада з головними бухгалтерами місцевих рад та головними бухгалтерами, економістами головних розпорядників коштів. 

Підсумки роботи автомобільного транспорту Вижницького району за січень–липень 2015 року

avto 

За січень–липень 2015 року автоперевізниками Вижницького районубуло перевезено 4,6 тис.т вантажів, виконано вантажооборот у обсязі 1,2 млн.ткм. У порівнянні з січнем–липнем 2014р. обсяг перевезених вантажів та вантажообороту зменшилися відповідно в 2,6 раза та на 21,3%.

 

27 серпня 2015

На серпневій конференції педагогічних працівників підбито підсумки розвитку освіти за рік та окреслено перспективи освітньої галузі району (ФОТО)

DSCN7732 

Сьогодні, 27 серпня, відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Вижниччини. У роботі конференції взяв участь заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей,