вересня 2015

30 вересня 2015

На Вижниччині відбудеться ІІ етап Чемпіонату України з ендуро та Кубок перевалу «Німчич» серед квадроциклів

 enduro

Сьогодні, 30 вересня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка відбулося засідання оргкомітету з питань проведення на Вижниччині 2-4 жовтня ІІ етапу Чемпіонату України з ендуро та Кубку перевалу «Німчич» серед квадроциклів.

 

Бібліотекарів району привітали з професійним святом

DSCN8632  Сьогодні, 30 вересня, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості за участю заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко,  

Вижничани здобули призові місця на Міжнародному турнірі з дзюдо в Чехії

2015-09-20 15.02.46  Нещодавно відбувся міжнародний турнір з дзюдо у чеському місті Брно. У спортивному святі взяло участь 1200 борців з 15 країн Європи. Наш край представляли учні Вижницької районної ДЮСШ, яких тренує на базі Вижницького спортивного клубу «Богатир» наставник Василь Михальчук.  

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Андрюка з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

kvity knyga 

Шановні бібліотекарі Вижниччини! Прийміть найщиріші вітання до дня вашого професійного свята!

 

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Андрюка з нагоди Дня усиновителя

usinovlennja 

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

 

29 вересня 2015

Вижничани підтримали військових 2,4 мільйонами гривень військового збору

vijskovyj zbir  Від початку року для забезпечення обороноздатності країни з доходів вижничан у держбюджет перераховано майже 2,4 мільйони гривень військового збору. Зокрема, за останній місяць на потреби українського війська мешканці району сплатили234,0тисячі гривень. 

З 1 вересня розмір мінімальної заробітної плати — 1378 гривень

pencii  Згідно Закону України від 17 вересня 2015 року №704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» з 1вересня 2015 року встановлкно прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 1330гривень, 

Набрали чинності зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон

dpi   

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області повіомили що 11 вересня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 04.08.2015 р. №694, яким затверджено зміни Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон. Наказ було оприлюднено в «Офіційному віснику України».

Порядок оподаткування сум коштів, отриманих громадською неприбутковою організацією від надання в оренду приміщень

DPI ogolochennia 

Відповідно до пп. 133.4.1 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація (далі - неприбуткова організація), що одночасно відповідає таким вимогам:

 

Пенсія за вислугу років – чи має право підприємець не сплачувати єдиний соціальний внесок

 DPI23

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області повідомляють що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону від 08 липня 2010 року N 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску є фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.