02 жовтня 2015

На Вижниччині розпочався ІІ етап Чемпіонату України з ендуро (ФОТО)

 DSCN8770

У суботу та неділю, 3 та 4 жовтня, у селі Виженка на перевалі «Німчич» пройде ІІ етап Чемпіонату України з ендуро та змагання за Кубок перевалу «Німчич» серед квадроциклів. 

 

Проведено інспектування сімей, що опинились в складних життєвих обставинах

 dity neblagopoluchni Як інформує районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 1 жовтня відбувся виїзд комісії у складі фахівців центру, служби у справах дітей та управління соціального захисту райдержадміністрації з метою перевірки житлових умов сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.  

Управління газового господарства закликає жителів району до початку опалювального сезону прочистити димовентиляційні канали

eploenergia  У 2014 році в Україні під час використання газу в побуті загинуло 66 людей. Всього нещасних випадків зафіксовано 76 та є постраждалими 167 осіб.  Такі дані повідомили у Держгірпромнагляді України.  

Програма розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» розпочинає фінансування кооперативів «Банилів» та «Шепітчанка»

WP 20150930 004  30 вересня перший заступник голови РДА Ілля Романюк провів чергове засідання Форуму місцевого розвитку за участю представників місцевого самоврядування, координаторів обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза – ІІІ.  

Вижницька школа мистецтв посіла перше місце в рейтингу шкіл мистецтв Буковини за підсумками роботи в 2014-2015 навчальному році

zvit  Методичний кабінет учбово-методичного центру культури Буковини визначив показники якості роботи музичних шкіл та шкіл мистецтв області за підсумками роботи в 2014/2015 навчальному році, про це інформує відділ культури районної державної адміністрації. 

На Вижниччині презентували альманахи: «Дух землі», «Мати» та «Сила почуттів»

knugu  Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, в рамках  святкування Всеукраїнського дня бібліотек у Вижницькій районній бібліотеці відбулася презентація трьох альманахів поезії та прози авторів з різних куточків України видане у місті Хмельницький.