08 жовтня 2015

Рятувальники закликають дотримуватись пожежної безпеки на виборчих дільницях

 pogegna bezpeka

У зв’язку з наближенням дня виборів Вижницький районний сектор Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області наголошує на дотриманні елементарних вимог пожежної безпеки під час виборів. 

 

Рятувальники закликають дотримуватись пожежної безпеки на виборчих дільницях

 pogegna bezpeka

У зв’язку з наближенням дня виборів Вижницький районний сектор Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області наголошує на дотримані елементарних вимог пожежної безпеки під час виборів. 

 

Розпочався осінній призов на строкову службу

soldat1  Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»,  Указу Президента України №88/2015 від 17 лютого 2015р. «Про строки проведення призовів, чергові призови громадян України на строкову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», 

Внесено зміни до бланку довідки про заробітну плату для обчислення пенсії

pensiinui  Управління Пенсійного фонду України звертає увагу керівників та бухгалтерів підприємств, установ організацій на внесені зміни до бланку довідки про заробітну плату для обчислення пенсії. 

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Андрюка з нагоди дня юриста

uryst 

Шановні служителі закону Вижниччини! 

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста! Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста.

 

Проводиться набір громадян на військову службу за контрактом

ZSU1  Вижницький районний військовий комісаріат проводить набір громадян чоловічої та жіночої статі від 18 до 40 років, які не проходили або проходили строкову військову службу, мають освіту від базової середньої до повної вищої та придатні за станом здоров’я,  

На Вижниччині в рамках Польсько-Українського проекту «Район Вижницький: громадянське суспільство не заплющує очей» побувала польська делегація

DSCN9181   Вчора, 7 жовтня, в рамках двостороннього Польсько-Українського проекту «Район Вижницький: громадянське суспільство не заплющує очей» делегація з Польського повіту Голдап відвідала Вижниччину.